O nás

Sme lídri v poskytovaní zamestnaneckých benefitov

Vieme, že jedným zo základných predpokladov správneho fungovania firmy je kvalitná motivácia zamestnancov. Voľnočasovými aktivitami si pracujúci ľudia kompenzujú čas strávený v práci. Prečo im tieto aktivity nedarovať vo forme benefitu a nezvýšiť tak ich motiváciu? V dnešnej dobe patria benefity medzi hlavné kritéria pri výbere povolania a taktiež je ťažké zaujať potencionálneho zamestnanca – ľudia vyžadujú určitý druh starostlivosti. Káva a stravné lístky už nestačia. Preto sme vyvinuli jedinečný systém, ktorý uľahčí prerozdeľovanie benefitov tak aby bol každý spokojný a najmä správne motivovaný.

Poskytovaniu zamestnaneckých benefitov sa venujeme už 10 rokov. Za tento čas sme poskytli služby viac ako 230 firemným zákazníkom, ktoré využilo cez 4700 spokojných zamestnancov. Vďaka našej dôkladnej analýze viem čo je pre pracujúcich ľudí to naj.

Pred tým ako sme vyvinuli náš systém, vyskúšali sme si poskytovanie rôznych služieb zamestnancom väčších ale aj menších firiem. Začali sme so službami fitness centier, wellness centier a solária. Postupne sme naše portfólio rozšírili a dnes svojim zákazníkom poskytujeme ďalšie zaujímavé služby z ktorých si zaručene každý vyberie to svoje..

Naďalej pracujeme na inováciách a nových technológiách a neustále rozširujeme naše portfólio pretože naším cieľom je uspokojiť aj toho najnáročnejšieho klienta.

icon

Mobilná aplikácia

Čerpajte benefity jednoducho a rýchlo.  Vďaka našej mobilnej aplikácií máte svoje benefity stále pri sebe.  Bude vám na to stačiť iba Váš mobilný telefón s Android alebo iOS.

handshake

Spolupráca

Spolupráca s nami je na najvyššej úrovni. O svojich zákazníkov sa staráme a všetko riešime spolu. Pridajte sa k nám.

profile

Firemná kultúra

Kvalitné pracovné prostredie je základom budovania úspešnej spoločnosti. A podpora vašich zamestnancov v spoločných aktivitách je jej kľúčom.

building-front

TOP zamestnávateľ

Chcete patriť medzi najlepších zamestnávateľov na Slovensku?  Vieme, že správne motivovaný zamestnanci  sú základom úspechu každej firmy.

0

Rokov skúseností s poskytovaním benefitov

0 +

Firemných klientom

0 +

Spokojných klientov

Stretnime sa

Poďte sa s nami porozprávať o benefitoch vo vašej firme.

depositphotos_4437234_xl-2015-1