Referencie

Čo hovoria klienti o BenefitPro

lidl_logo_sk

Lidl Slovenská republika, v.o.s.,

Ďakujeme za vynikajúce služby a spoluprácu zo strany fitness centra XFit v Dubnici nad Váhom. Vo forme firemného benefitu sme služby využívali takmer rok. Veľmi pozitívne hodnotíme ústretovosť, profesionalitu a ochotu pri akejkoľvek komunikácii s manažmentom i personálom priamo vo fitness centre. Každý tréning bol zostavený na mieru našim potrebám, požiadavkám a samozrejme aj kondičným možnostiam 🙂 Môžeme len odporučiť a veríme, že v budúcnosti ešte bude príležitosť na oslovenie fitness centra XFit ako potencionálneho partnera.

 

Gabriela Zahradníčková, Pracovník pre personálne a sociálne záležitosti

matador_group_

MATADOR Industries, a.s.

Aj po dvoch rokoch spolupráce rovnaká ochota a zanietenosť. Príjemná komunikácia a okamžitá odozva na všetky naše požiadavky. Profesionálny tím a profesionálne služby – môžeme len odporúčať.

 

Ing. Marián Michalička, HR Manager

danfoss

SAUER – DANFOSS a.s.

So službami XFit sme počas našej 7. ročnej spolupráce nadmieru spokojní. Vážime si ústretovosť, prístup, profesionalitu, tiež nasadenie a úsilie, ktoré vkladáte do každého projektu tak, aby ste vždy vyšli v ústrety našim požiadavkám. Okrem služieb fitness centra využívame aj organizované detské tábory, ktoré majú medzi deťmi zamestnancov veľký úspech. Vaše služby môžeme iba odporúčať.

 

Martina Pániková, Komunikácia & PR

delta-modre-logo

Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.

Ste náš skvelý kamarát, s ktorým sme si super zacvicili na skupinových cvičeniach, fitness, kardio moderných strojoch. Vždy nás čakali usmiati, pripravení tréneri, hlavne náš obľúbený Peťo.

Po náročnom tréningu sme mohli relaxovať vo wellness alebo sa nechali rozmaznávať pri najlepšej masáži v okolí s milou masérkou.

Tí, ktorí chceli mat dokonale opálené telo, využili turbosoláriá.

Ďakujeme ti kamoš, vyčistili sme si hlavu a nabrali kondičku, prídeme aj na budúce.

 

Zamestnanci Delta

logo-1

HF NaJUS, a. s.

S vašou spoločnosťou spolupracuje už viacero rokov. Naši zamestnanci využívajú vaše služby v rámci sociálneho programu našej firmy a sú veľmi spokojní. Vždy nás viete prekvapiť ponukou noviniek a naše kolegyne si zamilovali hlavne skupinové cvičenia a jógu. Veľmi nás teší , že sme rozbehli spoluprácu aj v oblasti prípravy a realizovania „Dňa zdravia“ u nás vo firme a rôznych firemných eventov.

 

Ivana Kvasnicová, Ing., HR manager

dti

Vysoká škola DTI, s. r. o.

Moderné fitness s pravidelnou údržbou, obnovou strojov a zariadení, všetky priestory sú veľmi čisté. Profesionálny a zároveň ľudský prístup personálu vytvára príjemnú atmosféru, tréneri majú dlhoročnú prax, ktorá sa odráža pri práci s klientami. Páči sa nám rôznorodosť ponúkaných a hlavne STÁLE NOVÝCH služieb.

 

Gabriela Gabrhelová, VŠ DTI v Dubnici nad Váhom

logo_zvs_orig_len_blue

ZVS holding a.s.

V mene celej spoločnosti ZVS by sme sa chceli poďakovať celému tímu Xevent za perfektnú organizáciu a za skvelú spoluprácu pri zabezpečovaní Športového dňa ZVS, ktorý sa konal 14.09.2018. Poskytnuté služby boli na profesionálnej úrovni, obzvlášť by sme chceli vyzdvihnúť profesionálny prístup, kreatívne nápady, promptné a ochotné reagovanie na naše požiadavky, vynikajúci catering a spoluprácu celého servisného tímu, ktorý zabezpečoval bezproblémový chod celej akcie. Nádherné fotky, video a prekvapenie v podobe obrazu poskladaného z fotiek budú pre nás milou spomienkou, ako sa k tomuto dňu môžeme vždy vrátiť.
Ešte raz ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu pri ďalších pripravovaných akciách!

 

Ing. Barbora Čičmanská, Špecialista ĽZ /generalista/

Máme riešenia aj pre vás!

Poďte sa s nami porozprávať o benefitoch vo vašej firme.

depositphotos_4437234_xl-2015-1